Tilda Publishing
 
Техніка для дому та саду

Акумуляторні рішення STIHL: потужна відповідь на будь-який садовий виклик

Ваш сад – Ваше хобі? Ви переважно сезонно доглядаєте за деревами в садочку, підстригаєте декоративні кущі та живоплот на території, прибираєте в гаражі, майстерні чи автомобілі? Тоді акумуляторні пристрої STIHL системи AS оптимальне рішення для Вас.
Акумуляторна система AS від STIHL
Зручні акумуляторні інструменти системи AS ідеально підходять для роботи на невеликій присадибній ділянці завдяки їх особливо зручному використанню. Завдяки компактним розмірам вони займають значно менше місця. Така техніка проста в експлуатації та має індикатор рівня заряду. Пристрій сам підкаже, коли потрібно зробити паузу та поставити батарею на підзарядку. Сучасний літій-іонний акумулятор AS2 підходить до всіх пристроїв системи та може використовуватись як для гілкоріза, так і для мотоножиць чи пилососа.
Акумуляторна система AS складається з чотирьох садових інструментів: акумуляторні садові ножиці STIHL HSA 26, садові ножиці HSA 30 (НОВИНКА), акумуляторний гілкоріз STIHL GTA 26 і акумуляторний ручний пилосос SEA 20. Але варто зазначити, що лінійка постійно розширюється. І вже скоро очікується її поповнення цікавими новинками.
Лінійка AI: акумуляторна садова техніка з вбудованим акумулятором
простіше простого!
Дізнатись адресу найближчого магазину
Дилерська мережа STIHL налічує сьогодні більше 500 магазинів по містам та селам України. Офіційний дилер - Ваш надійний партнер з продажу та сервісного обслуговування техніки STIHL.