Tilda Publishing
 

купуй косу - коси траву!

Шукаєш надійну бензокосу для заготовки сіна чи скошування бур'янів? Потрібна легка електрична мотокоса чи садовий тример для догляду території навколо будинку? Хочеш бути в тренді та віддаєш перевагу акумуляторним технологіям?
Німецька компанія STIHL має цілий арсенал сучасних мотокіс, тримерів та кущорізів, як для домашнього господарства, так і для професійного використання.

З ЧОГО ПОЧАТИ ВИБІР ІНСТРУМЕНТУ?
Ми рекомендуємо починати з вибору типу двигуна.
Електричні тримери: малошумні, легкі, потужні і не виробляють вихлопних газів. Вмикаємо в розетку і вперед!
Бензинові мотокоси та кущорізи: перевірена часом «класика» із високою потужністю та витривалістю. Відсутність кабелю робить їх мобільними під час роботи на великих ділянках.
Акумуляторні мотокоси: безшумні, екологічно чисті та мобільні. Запуск натисканням на конопку. Дуже практичні: один акумулятор сумісний з усіма пристрої акумуляторної системи STIHL.

Мотокоси / тримери для домашнього господарства

Мотокоси та садові тримери.
Електричні та бензинові.
Легкі, компактні, потужні.
Електричні садові тримери та електрокоси STIHL. Низький рівень шуму та відсутність вихлопних газів - вагомий аргумент на користь електричної коси для роботи на присадбній території. Тут все просто! Вставте штекер у розетку, зафіксуйте кабель, перевірте стан косильної струни – готово! Обкошування молодої трави навколо будинку та в садочку, вздовж доріжок, огорож, біля дерев та клумб – електрокоси STIHL тут правильний вибір.
Для невеликих та середніх ділянок підійдуть легкі бензинові мотокоси. Якщо Ви бажаєте працювати незалежно від підключення до електромережі або плануєте заготовляти сіно та обкошувати великі території з високою травою, заростями та бур'яном, тоді правильний вибір — бензинові мотокоси STIHL. Вибір бензинових моделей задовольнить найвибагливішого господаря.

Потужні бензинові мотокоси / кущорізи

потужні бензокоси. кущорізи
міцні.універсальні.професійні.
Бажаєте, щоб Ваша мотокоса була також ефективною на більших площах? Плануєте заготовляти сіно та обкошувати великі території з високою травою, заростями та бур'яном? Робимо ставку на клас потужних мотокіс STIHL.
Якщо Вашим потребам відповідає саме цей клас потужності, рекомендуємо звернути увагу на мотокоси STIHL FS 120 та FS 120, для універсального використання як у домашньому господарстві, так і в професійній сфері.

Розпаковка. Комплектація. Перший запуск Мотокіс STIHL

Електрокоса STIHL FSE 81. Бензинові мотокоси STIHL FS 38 / 55 / 120 / 250
Дивіться у цьому плейлисті офіційні відео огляди мотокіс STIHL. Від розпаковки, комплектації та монтажу до першого запуску бензинових! Фахово. Компетентно.
Огляд бензинових мотокіс STIHL FS 120 та FS 250
«Мотокоси STIHL: Розпаковка.Монтаж.Комплектація.Запуск»
Дізнатись адресу найближчого магазину
Дилерська мережа STIHL налічує сьогодні більше 500 магазинів по містам та селам України. Офіційний дилер - Ваш надійний партнер з продажу та сервісного обслуговування техніки STIHL.