Tilda Publishing
 
ЗАХИСТ, ПІДЖИВЛЕННЯ ТА ЛІКУВАННЯ
для догляду за рослинами в домашньому господарстві та оброблення
– плодових дерев
– невеликих посівних ділянок
– ягідних і декоративних кущів
– квітників


для професійного використання на великих угіддях
– теплиці
– виноградники
– сади та розплідники
– великі посівні ділянкиКожен власник присадибної ділянки чи фермерського господарства знає - якісне, ефективне та своєчасне обприскування рослин дозволяє захистити їх від шкідників, позбутися бур'янів і збільшити врожай. Якщо під час вибору відповідного до ваших задань інструменту ви обираєте потужність, надійність і комфорт у роботі, зверніть увагу на лінійку обприскувачів німецького бренду STIHL.

Обприскувачі STIHL – компактні та продуктивні пристрої, представлені в дилерській мережі ручними та бензиновими моделями.
Для використання в домашньому господарстві, на невеликих ділянках та садках, для догляду за квітниками або роботи в теплиці оптимальним буде вибір ручного обприскувача STIHL, об'ємом бака від 1,5 л до 18 л.
Абсолютну мобільність під час обробки навіть великих за площею угідь забезпечать ранцеві бензинові обприскувачі STIHL. Великий бак для робочого розчину об'ємом до 14 л, радіус розпилення до 14 м та 1,7 л бак для пального дозволяє збільшити інтервали між дозаправленням.

Дізнатись адресу найближчого магазину
Дилерська мережа STIHL налічує сьогодні більше 500 магазинів по містам та селам України. Офіційний дилер - Ваш надійний партнер з продажу та сервісного обслуговування техніки STIHL.
Залишайся в курсі важливих новин!
Підписуйтесь на розсилку для отримання першими наших повідомлень про акції та новинки. Тільки корисна інформація, не більше 2-х листів на місяць.