Tilda Publishing
 

БЕНЗОПИЛА MS 170

потужність 1,3 кВт / шина 30 см
4 589
грн.
Потужність бензопили STIHL MS 170, яка становить 1,8 к.с., є оптимальною для таких завдань на присадібній ділянці як заготівля дров, догляд за садом, обрізка дерев, майстрування з дерева. Легка й надійна бензинова пила STIHL із базовим оснащенням у сучасному дизайні стане чудовим подарунком!

ЛЕГЕНДАРНА БЕНЗОПИЛА
MS 180
для домашнього господарства

потужність 1,5 кВт / шина 35 см
5 259
грн.
Легендарна бензопила STIHL MS 180 стане незамінною у вашому господарстві під час заготівлі дров, догляду за садом, майстрування з дерева. Зручна в керуванні, вагою лише 3,9 кг, із боковим натягуванням ланцюга та карбюратором із компенсатором – бензинова мотопила STIHL MS 180 має найкраще співвідношення ціна-якість.

БЕНЗОПИЛА MS 180 С-ВЕ

потужність 1,5 кВт / шина 35 см
6 709
грн.
Надаєте перевагу техніці із покращеною ергономікою? Легендарна бензопила STIHL MS 180 у новому дизайні та модифікації "Комфорт" - правильний вибір. Простий запуск мотопили MS 180 C-BE здійснюється за допомогою системи легкого запуску ErgoStart (E). Безпечна заміна або регулювання натягу ланцюга завдяки практичній системі швидкого натягування ланцюга (B) за допомогою спеціального колеса. Із компенсатором та шиною довжиною 35 см.
БЕНЗОПИЛА MS 230
Міцна бензопила STIHL для домашнього господарства
потужність 2.0 кВт / 2.7 к.с. / шина 35 см
9 419
грн.
Надійна, потужна та міцна бензопила STIHL MS 230 підходить для догляду за присадибною ділянкою, заготівлі дров, будівництва, звалювання дерев діаметром до 30 см. Із практичним оснащенням.

БЕНЗОПИЛА MS 231
бензопила для домашнього господарства

потужність 2кВт /2.7 к.с., шина 35 см
10 749
грн.
Сучасна та ергономічна модель для заготівлі дров, догляду за садом, майстрування та інших завдань у домашньому господарстві. З низьким рівнем вібрації, економним та екологічним двигуном 2-МІХ та практичними деталями оснащення. Бокове натягування ланцюга для зручного та безпечного регулювання натягу, система фільтрації повітря з попереднім очищенням для продовження інтервалів між чищеннями, байонетні замки кришок баків для безпечного та зручного заправлення.

БЕНЗОПИЛА MS 250
Потужна для домашнього господарства

потужність 2,3 кВт /3,1 к.с. / шина 35 см
10 749
грн.
Найбільш потужна бензопила для домашнього господарства. Міцна й надійна, вона забезпечить комфортну роботу під час заготівлі дров, будівництва та звалювання невеликих дерев. Бензопила STIHL MS 250 - це хороший вибір для робіт на присадибній ділянці та у власному садку.

БЕНЗОПИЛА MS 251
Потужна для домашнього господарства

потужність 2,3 кВт /3,1 к.с., шина 35 см
12 079
грн.
Сучасна та потужна бензопила для домашнього господарства із економний та егологічним двигуном 2-МІХ. Оснащена боковим натягуванням ланцюга, ручним паливним насосом (праймер). Міцна й надійна, забезпечить комфортну роботу під час заготівлі дров, будівництва та звалювання невеликих дерев. Бензопила STIHL MS 251 - правильний вибір для великого фермерського господарства, заготівлі дров та регулярного використання.

БЕНЗОПИЛА MS 260
Надійна професійна бензопила

потужність 2,6/3,5 кВт/к.с./ шина 40 см
14 179
грн.
Легка професійна бензопила STIHL потужністю 2,6 кВт та вагою лише 4,8 кг, з високою швидкістю різання. Витривала та міцна професійна ланцюгова пила STIHL MS 260 призначена для догляду за молодим лісом, звалювання м'якої та тонкомірної деревини, будівництва з дерева, заготівлі дров та є дуже популярною серед звалювальників лісу. Мотопила оснащена антивібраційною системою, боковим натягуванням ланцюга, декомпресійним клапаном, пусковою ручкою STIHL ElastoStart, компенсатором, мастильним насосом із регулюванням кількості подачі мастила.
Click to order
Total: 
Ваше імя
Телефон
ЩО ЗАМОВЛЯЄТЕ?
Будь ласка, оберіть тему вашого замовлення
Магазини STIHL
оберіть адресу магазину зі спливаючого переліку
Натискаючи кнопку "Відправити замовлення" Ви автоматично погоджуєтесь та дозволяєте використання ваших персональних даних з метою уточнення деталей вашого замовлення, відповідно до чинного Закону України «Про захист персональних даних». Цим підтверждую, що вся надана мною інформація правильна, та з політикою обробки персональних даних ознайомлений/-на.
Дізнатись адресу найближчого магазину
Дилерська мережа STIHL налічує сьогодні більше 500 магазинів по містам та селам України. Офіційний дилер - Ваш надійний партнер з продажу та сервісного обслуговування техніки STIHL.
Залишайся в курсі важливих новин!
Підписуйтесь на розсилку для отримання першими наших повідомлень про акції та новинки. Тільки корисна інформація, не більше 2-х листів на місяць.